www.Uni-Ukraine.ir

ما فقط به وظیفه خود عمل میکنیم


سایت یونی اوکراین سعی دارد اطلاعاتی کامل و بدون نقصی را برای دانشجویان و متقاضیان ادامه تحصیل در کشور اوکراین را در اختیار شما بگذارد.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

کیف پایتخت کشور اوکراین است و بعنوان بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر این کشور شناخته میشود. این شهر با دارا بودن رودخانه ای بسیار بزرگ که از وسط شهر میگذرد ،

پارکها و جنگلهای بزرگ در وسط شهر شبیه به یک پارک بزرگ میباشد که در آن شهری ساخته شده است و یکی از زیباترین شهرهای اروپا شناخته میشود.

 

پایتخت اوکراین دارای جمعیت 2.8 ملیون نفر است. این شهر دارای موزه ها و اماکن تاریخی و دیدنی بسیاری است که توریستهای زیادی را هر ساله به شهر میکشاند. قدمت کیف به حدود 1500 سال پیش برمیگردد و شهری کهن محسوب میشود. در این شهر دانشگاههای زیادی وجود دارد تقریبا میتوان گفت رشته ای وجود ندارد که در این شهر نباشد ولی دانشگاههایی که مدارکشان در ایران مورد تایید هستند محدود بوده که لیست و توضیحات دانشگاهها را میتوانید در بخش دانشگاههای مورد تایید ببینید.

کیف نه تنها بزرگترین مرکز اقتصادی - صنعتی - فرهنگی - علمی اوکراین است بلکه یکی از مراکز مهم در اروپای شرقی محسوب میشود. در این شهر و اطراف آن کارخانه ها و شهرک های زیادی وجود دارد.

زندگی در این شهر در بهار و تابستان بدلیل هوای خوب و تمیز بسیار لذت بخش است و در پاییز و زمستان بدلیل سرمای هوا کمی سخت تر است ولی این شهر نیز از گرمای کره مصون نبوده بطوریکه در سالیان اخیر خبری از سرماهای بسیار شدید و طاقت فرسا نیست.

هرچند در مورد مسایل انسانی و اخلاقی نمیتوان بطور قطعی و 100% صحبت کرد ولی میشود بطور حتم گفت اکثریت مردم در پایتخت اوکراین انسانهایی آرام و بشر دوست هستند و مسایلی مثل نژادپرستی و آزار خارجی ها در این کشور برعکس کشورهای اروپای غربی که شعارهای نوع دوستانه میدهند به ندرت دیده شده است.

به هر حال هر کسی که در این شهر زندگی کرده به سختی از کیف دل کنده است و خاطرات بسیار خوبی از این شهر دارد.

در زیر عکسهایی از این شهر زیبا را ببینید.

 

 

  

  

دیدگاه‌ها   

0 #1 liliyana1234 1398-04-13 18:23
الان هم هنوز انقدر قشنگه وای چقدر جالب

برای درج نظر باید عضو سایت یونی اوکراین باشید.

کیف (kiev) - 4.8 out of 5 based on 8 votes

خدمات یونی اوکراین

در صورت تمایل شما میتوانید از خدمات رایگان و غیررایگان ما برخوردار شوید.

بدلیل داشتن هزینه ، برخی از خدمات برای ما ، این هزینه ها از درخواست کننده دریافت میشود،ولی سیاست کلی این سایت در جهت خدمات رایگان و کاهش حداکثری هزینه برای متقاضیان میباشد. 

خدمات یونی اوکراین عبارتند از :

 • مشاوره رایگان در همه رشته ها و شهرها
 • دریافت و ارسال پذیرش برای متقاضیان
 • مشاوره رایگان برای سهولت دریافت ویزا
 • تهیه بلیط هواپیما در صورت نیاز
 • تهیه بیمه تحصیلی
 • استقبال در فرودگاه هنگام اولین ورود به اکراین
 • ثبت نام در دانشگاه در رشته مورد نظر
 • تهیه خوابگاه دانشجویی و یا منزل مسکونی 
 • آشنایی با شهر و مراکز مورد نیاز
 • کمک و پیگیری در حل مشکلات احتمالی از قبیل بیماری ....
 • پیدا کردن استاد راهنما برای تحصیل در مقطع دکترا