www.Uni-Ukraine.ir

ما فقط به وظیفه خود عمل میکنیم


سایت یونی اوکراین سعی دارد اطلاعاتی کامل و بدون نقصی را برای دانشجویان و متقاضیان ادامه تحصیل در کشور اوکراین را در اختیار شما بگذارد.

به سایت Uni-Ukraine.ir خوش آمدید

ما سعی کردیم در این سایت تمام مطالبی که را یک دانشجو برای تحصیل در اکراین نیاز دارد جمع آوری کنیم و بصورت واقعی این کشور را به دانشجویان معرفی کنیم.

اوکراین کشوری بسیار زیبا ، سر سبز و با مردمی خونگرم ، اجتماعی و با فرهنگ است. شهرهای اوکراین زیبایی های خاص خودش را دارد. در این شهرها ساختمانهای بجا مانده از شوروی سابق و ساختمانهای لوکس جدید در کنار هم نمایی جالب و دیدنی به شهرها داده است. از نظر علمی نیز اوکراین با داشتن دانشگاههای زیاد و تخصصی در رده بالایی قرار دارد ، اوکراین دارای دانشگاههای بسیار زیاد و تنوع رشته بسیار زیاد است و رشته هایی مانند مکانیک ، برق کاملا کاربردی و هدفمند تدریس میشود ، دانشگاههای اوکراین دارای امکانات کامل و با تکنولوژی روسی و به سبک روسی کلیه رشته ها تدریس میشود.

بر اساس آنچه ما وظیفه خود میدانیم تمام محاسن و معایب کشور اکراین را در این سایت بررسی میکنیم و در نهایت تصمیم بر عهده خود شماست. هر آنچه شما در این سایت مطالعه میکنید بطور 100% واقعی ، بدون زیاده روی و کم گویی خواهد بود. تیم ما کل نوشته های سایت یونی اسیست را تضمین میکند و همیشه جوابگوی شما در هر موردی که خلاف نوشته های سایت باشد  خواهد بود. 

بر اساس دیده ها و تجربیاتی که داشتیم دیده شده بعضی از شرکتهای اعزام دانشجو برای سود بیشتر خود و صرفا اعزام دانشجو به این کشور تا حد غیر واقع و نا معقول زیاده روی میکنند لکن شما در این سایت با آنچه در این کشور خواهید دید آشنا میشوید.

جهت اطلاع شما دانشجویان کلیه هزینه هایی که در این سایت نوشته شده هزینه های اصلی است که دانشگاه از دانشجویان اخذ میکند و هیچ هزینه ای اضافه نشده است و فقط در صورت درخواست شما برای ارایه خدمات هزینه هایی بصورت شفاف از شما اخذ میشود لذا میتوانید کلیه این هزینه ها را بقیه موسسات و هر نهاد دیگری مقایسه کنید.

ضمنا سایت یونی اسیست سعی کرده شما عزیزان را با کلیه روشهایی که دلالان اسفاده میکنند تا هزینه دانشجویان را بدون هیچ دلیل و خدمات خاصی بالا ببرند آشنا کند تا گول هیچ  دلالی را نخورید.

طبق قانونی اساسی اوکراین، تمام شهروندان اوکراینی از تحصیل رایگان برخوردار هستند ولی برای اتباع غیر اوکراینی دارای هزینه هست و طبق قوانین اوکراین دانشجو در اکراین اجازه کار و کسب درآمد ندارد مگر اینکه اوکراینی باشد یا اقامت دائم داشته باشد. پس اگر قصد تحصیل در این کشور را دارید از نظر هزینه حتما این مسئله را مد نظر داشته باشید.

در مورد مسائل قانونی و حقوقی شما عزیزان همچنین میتوانید از سایت سفارت اوکراین در جمهوری اسلامی ایران دیدن نمایید و همچنین متقاضیان تحصیل در اوکراین میتوانند درهمین سایت و در بخش توضیحات تکمیلی ازاطلاعات کاملتری آگاهی یابند.

سایت یونی اوکراین بر اساس آنچه گفته شد لازم دید که این سایت را راه اندازی کرده و اطلاعات کامل را بصورت شفاف در اختیار عموم قرار دهیم و همچنین در ادامه با نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاهها بدون دخالت شرکتهای دلال اعزام دانشجو شما آشنا کرده و حتی المقدور شما عزیزان را از شر هزینه های گزاف این شرکتها نجات دهیم.

 

مشاورین ما در شهرهای تهران - مشهد - بوشهر پاسخگوی سوالات شما در کلیه موارد مرتبط هستند.

 

 

امیدواریم با یاری شما در این راه به هدف خود برسیم

خدمات یونی اوکراین

در صورت تمایل شما میتوانید از خدمات رایگان و غیررایگان ما برخوردار شوید.

بدلیل داشتن هزینه ، برخی از خدمات برای ما ، این هزینه ها از درخواست کننده دریافت میشود،ولی سیاست کلی این سایت در جهت خدمات رایگان و کاهش حداکثری هزینه برای متقاضیان میباشد. 

خدمات یونی اوکراین عبارتند از :

 • مشاوره رایگان در همه رشته ها و شهرها
 • دریافت و ارسال پذیرش برای متقاضیان
 • مشاوره رایگان برای سهولت دریافت ویزا
 • تهیه بلیط هواپیما در صورت نیاز
 • تهیه بیمه تحصیلی
 • استقبال در فرودگاه هنگام اولین ورود به اکراین
 • ثبت نام در دانشگاه در رشته مورد نظر
 • تهیه خوابگاه دانشجویی و یا منزل مسکونی 
 • آشنایی با شهر و مراکز مورد نیاز
 • کمک و پیگیری در حل مشکلات احتمالی از قبیل بیماری ....
 • پیدا کردن استاد راهنما برای تحصیل در مقطع دکترا